Týden se Sociální agenturou

V letošním roce Sociální agentura slaví 20 let své bohaté a úspěšné činnosti. Důstojně oslavit kulaté narozeniny se všemi, kteří s námi spolupracují nebo nás podporují, není především v této době jednoduché. Přicházíme tedy s jednoduchým konceptem, který nese název „Týden se Sociální agenturou“. V období od 13. – 17. září 2021 jsme pro vás připravili diskusní semináře, workshopy, ukázkové kurzy, hudební vystoupení nebo neformální setkání pod vedením jednotlivých úseků naší organizace. Pevně věříme, že každý si přijde na své podle svého zaměření a zájmu.

V úterý 14. 9. 2021 od 10,00 do 13,00 h. v rámci úseku „Poradenského a vzdělávacího centra“ se uskuteční setkání vzdělávacích institucí z Ústeckého kraje.

Naším cílem je realizovat tuto akci nejen v rámci oslav našeho výročí, ale také v rámci „Týdnů vzdělávání dospělých AIVD“.

Na co se můžete těšit?

Na sdílení zkušeností s realizací vzdělávání v období nouzového stavu, seznámení s rolí a fungováním AIVD, detailnější informace o spolupráci AIVD se státními úřady – úřad vlády, MŠMT, MPSV, MPO atd. a současně o spolupráci s jejími členy, nové formy a způsoby realizace vzdělávání, vhled do nadcházejícího období – plány a vize do budoucna – co nás čeká, jak se připravit. Uděláme si samozřejmě prostor na dotazy a volnou diskuzi.

Hosty na této akci bude zástupce z vedení AIVD a zástupce z odboru dalšího vzdělávání MŠMT.

Těšíme se na všechny pozvané hosty!

0 replies

Napište komentář

Chcete se zapojit do diskuze?
Neváhejte nám napsat!

Napsat komentář