image

Rekvalifikační kurzy

Hledáte pracovní uplatnění a chybí vám potřebná kvalifikace? Chcete předávat své zkušenosti dalším lidem a potřebujete posílit lektorské dovednosti? Přemýšlíte jak si více „rozumět" s počítačem? Chcete si udržet své pracovní místo? Toužíte po prakticky vedeném kurzu se zkušeným lektorem? Hledáte kvalitní a ověřené rekvalifikační kurzy?

Využijte pestrou nabídku vzdělávacích programů a poradenských služeb „na míru“. Nabídka rekvalifikačních kurzů je určena všem lidem, kteří pracovní uplatnění hledají nebo si svou kvalifikaci chtějí prohloubit. Zájemcům evidovaným na úřadě práce rádi pomůžeme s vyřízením potřebných formalit. Naše kurzy probíhají v moderních bezbariérových učebnách. V případě, že hledáte pro své zaměstnance skupinový počítačový kurz na míru, prosíme, kontaktujte koordinátora rekvalifikačních kurzů. Kurz Vám zajistíme i ve vašich prostorách na našem PC vybavení.

Víme, že se na trhu pohybuje celá řada vzdělávacích institucí a změřit kvalitu jejich vzdělávacích programů není jednoduché. V této souvislosti vás chceme upozornit, že Sociální agentura je vítězem prestižní soutěže "Vzdělávací instituce roku 2014", kterou každoročně pořádá Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR.

----------------------------------------------------------------------------

Novinka!!!
Možnost platby kurzu na splátky a to následovně:
- 50% ceny před zahájením kurzu
- 25% ceny v polovině kurzu
- 25% ceny před závěrečným testováním

Vždy je potřeba se předem domluvit s koordinátorkou!

----------------------------------------------------------------------------

Fotky našich učeben zde.

Koordinátorka rekvalifikací:

Bc. Barbora Rychtaříková; e-mail: rychtarikova@socialniagentura.cz 

telefon: 724 582 004 

                    

 

Úřední hodiny

Mimo úřední hodiny je možné si domluvit schůzku pouze po dohodě s koordinátorkami rekvalifikací.                                               

Pondělí od 10:00 do 12:00 od 13:00 do 16:00
Středa od 08:00 do 12:00
Název a obsah kurzu Délka kurzu Termín Cena Kategorie

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Ústí n.L.

Místo: Ústí nad Labem -Hledáte pracovní uplatnění v sociálních službách a chybí Vám potřebná kvalifikace? Pracujete v sociální službě a hrozí Vám ztráta pracovního místa? Chcete získat více informací o fungování moderní sociální služby? Hledáte nové podněty a inspiraci pro vaši práci? Kurz patří mezi „hvězdy“ naší nabídky. Neváhejte a kontaktujte nás. Většina našich absolventů získá práci již po ukončení kurzu.
162 hodin 02.11.2021 7 900,- /osoba

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v ÚSTÍ NAD LABEM

Místo: Ústí nad Labem -Hledáte pracovní uplatnění v sociálních službách a chybí Vám potřebná kvalifikace? Pracujete v sociální službě a hrozí Vám ztráta pracovního místa? Chcete získat více informací o fungování moderní sociální služby? Hledáte nové podněty a inspiraci pro vaši práci? Kurz patří mezi „hvězdy“ naší nabídky. Neváhejte a kontaktujte nás. Většina našich absolventů získá práci již po ukončení kurzu.
162 hodin 06.04.2021 7 900,- /osoba

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v Rumburku

Místo: Rumburk-
162 hodin 14.09.2021 7 900,- /osoba

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v ČESKÉ LÍPĚ

Místo: Česká Lípa -Hledáte pracovní uplatnění v sociálních službách a chybí Vám potřebná kvalifikace? Pracujete v sociální službě a hrozí Vám ztráta pracovního místa? Chcete získat více informací o fungování moderní sociální služby? Hledáte nové podněty a inspiraci pro vaši práci? Kurz patří mezi „hvězdy“ naší nabídky. Neváhejte a kontaktujte nás. Většina našich absolventů získá práci již po ukončení kurzu.
162 hodin 16.02.2021 7 900,- /osoba ostatní,Rekvalifikační kurz
Název Popis Cena

Finanční gramotnost zaměstnanců

9 900,- /na klíč Poptat

Lektorský camp

1 200,- /osobu Poptat

Exkurze u neměckého poskytovatele sociálních služeb

Absolvoval/a jste kurz Pracovník v sociálních službách a chcete si rozšířit získané vědomosti?
Zajímalo by Vás, jak fungují sociální služby v Německu?
Co práce v sociální sféře v Německu obnáší?
0,- s DPH Poptat

Účetnictví (s využitím výpočetní techniky)

NOVINKA!!!
Hledáte pracovní uplatnění jako účetní? Chcete se orientovat v právních normách a předpisech? Znáte moderní informační a komunikační prostředky a umíte je využívat i v komunikaci s úřady? Chcete se seznámit s nejnovějšími trendy v účetnictví? Hledáte novou inspiraci? Kde jinde absolvovat uvedený kurz než u „Vzdělávací instituce roku 2014“!!
0,- dle dohody Poptat

Obsluha osobního počítače pro pokročilé

Chcete si otestovat své PC znalosti v kurzu evropských parametrů? Hledáte pracovní uplatnění a chybí Vám vyšší úroveň dovednosti v práci na PC? Chcete se seznámit s novými uživatelskými programy? Hledáte novou inspiraci? Kde jinde absolvovat uvedený kurz než u „Vzdělávací instituce roku 2014“!!
0,- dle dohody Poptat

Asistent/ka, sekretář/ka

Chcete pracovat jako asistent - asistentka? Chcete znát základy principy řízení organizace a obecné zásady firemní kultury? Chcete se zdokonalit ve vedení administrativy a prohloubit si komunikační dovednosti? Chcete své zkušenosti sdílet se zkušenou dvojicí lektorů a dalšími účastníky kurzu? Neváhejte a zkuste „novinku“ v naší nabídce.
0,- dle dohody Poptat

Základy podnikání

NOVINKA!!!
Chcete se stát OSVČ a chybí Vám potřebné informace a zkušenosti? Máte zajímavý nápad k podnikání? Chcete se stát OSVČ a chybí Vám potřebné informace a zkušenosti? Chcete sdílet vaše zkušenosti s lektorem a dalšími účastníky kurzu. Kurz probíhá pod vedením lektora s praktickými zkušenostmi v podnikání, který vás zbaví případných obav z podnikání. Neváhejte a kontaktujte nás.
0,- dle dohody Poptat

Úklidové práce (se zaměřením na domácnosti)

NOVINKA!!!
Hledáte pracovní uplatnění na trhu práce? Chcete se seznámit s novými úklidovými postupy a se zásadami pro správné využití pomůcek při úklidu? Čeká na vás nenáročný a prakticky vedený vzdělávací kurz, který vám rozšíří možnosti pracovního uplatnění. Neváhejte a kontaktujte nás.
0,- dle dohody Poptat

Obsluha osobního počítače

Hledáte pracovní uplatnění a chybí Vám dovednosti v práci na PC? Chcete si prohloubit své znalosti v práci na PC? Přemýšlíte jak si více „porozumět“ s vaším počítačem? Potřebujete podporu a praktickou pomoc v práci na PC? Kurz je „stálicí“ naší nabídky a probíhá v moderně zařízené PC učebně pod vedením zkušeného lektora. Neváhejte a kontaktujte nás.
0,- dle dohody Poptat

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Hledáte pracovní uplatnění v sociálních službách a chybí Vám potřebná kvalifikace? Pracujete v sociální službě a hrozí Vám ztráta pracovního místa? Chcete získat více informací o fungování moderní sociální služby? Hledáte nové podněty a inspiraci pro vaši práci? Kurz patří mezi „hvězdy“ naší nabídky. Neváhejte a kontaktujte nás. Většina našich absolventů získá práci již po ukončení kurzu.
0,- dle dohody Poptat