image

Kurzy pro úředníky

Hledáte pracovní uplatnění v sociální oblasti nebo vás čeká změna na pracovní pozici sociálního pracovníka? Chybí vám určité odborné kompetence na pozici sociálního pracovníka? Chcete s kolegy pracovat na změně systému spolupráce, posílit týmového ducha a zvýšit efektivitu práce? Potřebujete radu, zpětnou vazbu nebo konzultaci / supervizi? Hledáte kvalitní kurz pro sociální pracovníky?

Využijte pestrou nabídku vzdělávacích programů pro sociální pracovníky a poradenských služeb „na míru“. Naše kurzy probíhají v moderních bezbariérových učebnách nebo je můžeme zajistit „na klíč“ na vašem úřadě. Nabídka akreditovaného vzdělávání je určená sociálním pracovníkům pracujícím na úřadě, kteří přicházejí do styku s lidmi ohroženými sociálním vyloučením nebo jsou již sociálně vyloučeni. V případě, že hledáte pro své zaměstnance kurz na míru, prosíme, kontaktujte koordinátora vzdělávacích kurzů.

Víme, že se na trhu pohybuje celá řada vzdělávacích institucí a změřit kvalitu jejich vzdělávacích programů není jednoduché. V této souvislosti vás chceme upozornit, že Sociální agentura je vítězem prestižní soutěže "Vzdělávací instituce roku 2014", kterou každoročně pořádá Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR.

     

Gabriela Kuželová, koordinátorka vzdělávacích programů,

kuzelova@socialniagentura.cz, tel: 730 892 635


Název a obsah kurzu Délka kurzu Termín Cena Kategorie

Individuální plán ochrany dítěte - pro vedoucí úředníky

S individuálním plánováním na vašem úřadě začínáte? Přemýšlíte jak podpořit při plánování vaše zaměstnance? Chcete získat nové zkušenosti s plánováním? Co je součástí individuálního plánu ochrany dítěte? Koho do plánování zapojit? Jak převést teorii do praxe v rámci úřadu? Na kurzu se přesvědčíte, že individuální plánování není „vyplněný papír“, ale důležitý instrument pro řešení nepříznivé sociální situace klienta. Bez zasvěceného „šéfa“ to jde ztuha.
8 hodin dle dohody 10 890,-

Individuální plán ochrany dítěte

Začínáte s individuálním plánováním? Chcete získat nové zkušenosti s plánováním? Co je součástí individuálního plánu ochrany dítěte? Koho do plánování zapojit? Jak převést teorii do praxe v rámci úřadu? Na kurzu se přesvědčíte, že individuální plánování není „vyplněný papír“, ale důležitý instrument pro řešení nepříznivé sociální situace klienta.
8 hodin dle dohody 10 890,-

Ochrana týraných a zneužívaných dětí - metody práce s traumaty dětí

Pracujete s případy týraných a zneužívaných dětí? Jak se zachovat při nepříznivých reakcích společnosti na špatné zacházení s dítětem? Existují nějaké možnosti intervence? Jaké jsou výhody komplexního přístupu odborníků? Odpovědi na tyto a další otázky získáte na našem kurzu.
8 hodin dle dohody 10 890,-

Rodinné právo v Občanském zákoníku

Rodinné právo „v kostce“. Pracujete s rodinou? Potřebujete rychle načerpat informace o rodinném právu? Chcete sdílet své zkušenosti z praxe s ostatními? Máte šanci absolvovat kurz, kde se dozvíte to nejdůležitější a zároveň máte možnost sdílet své zkušenosti s ostatními.
16 hodin dle dohody 19 400,-

Metody sociální práce s rodinou

Pracujete na úřadě s rodinou? Chcete se více dozvědět o metodách sociální práce s různými typy rodin? Jaké metody aplikovat při práci s rodinou, kde jsou zanedbávané, zneužívané nebo týrané děti? Chcete svou praxi sdílet s dalšími kolegy a vyzkoušet si jiné postupy na základě řešených modelových situací? Objednejte si náš kurz, nebudete určitě litovat.
8 hodin dle dohody 10 890,-

Vedení poradenského rozhovoru

Cítíte rezervy ve vedení poradenského rozhovoru s klientem? Jaká jsou východiska pro vedení úspěšného rozhovoru? Jakým způsobem vyjednat cíle a zakázku? Osvědčené recepty, zkušenosti i formou praktického nácviku s Vámi bude sdílet zkušený lektor.
8 hodin dle dohody 10 890,-

Vedení poradenského rozhovoru

Cítíte rezervy ve vedení poradenského rozhovoru s klientem? Jaká jsou východiska pro vedení úspěšného rozhovoru? Jakým způsobem vyjednat cíle a zakázku? Osvědčené recepty, zkušenosti i formou praktického nácviku s Vámi bude sdílet zkušený lektor.
8 hodin dle dohody 10 890,-

Zákon o sociálně-právní ochraně dětí

Zákon o sociálně-právní ochraně dětí „v kostce“. Pracujete s rodinou a dětmi? Potřebujete rychle načerpat informace o platné legislativě? Chcete sdílet své zkušenosti z praxe s ostatními? Máte šanci absolvovat kurz, kde se dozvíte to nejdůležitější a zároveň máte možnost sdílet své zkušenosti s ostatními.
16 hodin dle dohody 19 400,-

Prevence stresu a syndromu vyhoření pro vedoucí pracovníky

Každodenní práce s lidmi je velmi náročná a může být vyčerpávající, obzvlášť když k tomu máte na bedrech vedení podřízených pracovníků. Zažíváte situace, kdy si říkáte, že už nemáte sílu vést rozhovor ani s klientem ani s podřízeným pracovníkem?
8 hodin dle dohody 10 890,- Osobnostní rozvoj,vedoucí úředník

Práce s klientem s projevy agresivního chování pro vedoucí pracovníky

Zažíváte při práci s klienty situace, kdy musíte čelit narůstající agresi? Máte obavy a strach, když s vámi klient jedná agresivně? Přemýšlíte nad tím, že se agresi u klienta dalo nějak předejít, ale netušíte jak? Pomáháte zvládat svým podřízeným komunikaci s člověkem projevujícím se agresivně?
8 hodin dle dohody 10 890,- Prezentační a komunikační dovednosti,vedoucí úředník

Zvládání obtížných komunikačních situací pro vedoucí pracovníky

Musíte se jako vedoucí pracovník vypořádat často s neoprávněnou kritikou nebo manipulací, se kterou klienti na úřadech velmi často zacházejí a používají ji proti vám nebo vašim podřízeným pracovníkům. Řešíte na pracovišti různé konflikty, pokouší se s vámi někdo manipulovat?
8 hodin dle dohody 10 890,- Prezentační a komunikační dovednosti,vedoucí úředník

Prevence stresu a syndromu vyhoření

Každodenní práce s lidmi je velmi náročná a může být vyčerpávající. Zažíváte situace, kdy si říkáte, že už nemáte sílu vést ani jeden poradenský rozhovor? Do práce přicházíte bez energie a každá maličkost vás „rozhodí“? Z práce odcházíte naprosto vyčerpáni?
8 hodin dle dohody 10 890,- Osobnostní rozvoj,úředníci

Práce se zadluženým klientem

Potkáváte se při výkonu úřednické profese s klienty, kteří jsou zadluženi nebo jim tato situace hrozí? Máte povinnost v rámci sociální práce s takovým klientem pracovat a pomoci mu jeho tíživou situaci zvládnout? Dostáváte se do situací, kdy Vás „zoufalí“ klienti žádají o pomoc formou malého finančního daru nebo „přimhouřením oka“ nad jejich žádostí?
8 hodin dle dohody 10 890,- Specifické dovednosti,úředníci

Zvládání obtížných komunikačních situací

Při práci s klienty jistě velmi často zažíváte situace, které jsou pro vás těžké, a mnohdy si nevíte rady. Jak zvládnout neoprávněnou kritiku nebo manipulaci, se kterou klienti na úřadech velmi často zacházejí a používají ji proti nám?
8 hodin dle dohody 10 890,- Prezentační a komunikační dovednosti,úředníci

Komunikace s nespolupracujícím klientem

Stává se vám, že máte potíže domluvit se smysluplně na skutečnostech, které pro svou práci potřebujete? Dochází za vámi „nedobrovolní“ a nespolupracující klienti, se kterými v rámci své profese musíte pracovat?
8 hodin dle dohody 10 890,- Prezentační a komunikační dovednosti,úředníci

Komunikace s lidmi se zdravotním postižením a v seniorském věku

Jak lépe zvládnout komunikaci se seniorem nebo člověkem se zdravotním postižením? Existují nějaká doporučení, která usnadní komunikaci s klientem na úřadě? Jak zapojit do jednání rodinu popřípadě nejbližší okolí klienta? Hledáte praktické rady a postupy? Zkuste kurz, který patří mezi naše „stálice“.
8 hodin dle dohody 10 890,- Prezentační a komunikační dovednosti,úředníci
Momentálně žádná nabídka